Volg ons

The Race to España

Op 17 mei starten we met de Greensome Tour 2025.
Doe jij ook mee?

 

 

 

Speelschema 2025

Zaterdag 17 mei:Rhoon Golfcenter 
Zondag 22 juni:Golfbaan Midden Brabant 
Zaterdag 19 juli:de ZAANSE 
Zaterdag 16 augustus:Golfbaan Bentwoud 
Zondag 21 september:Golfbaan De Kroonprins 
Zondag 5 oktober: FINALEGolfpark De Turfvaert 

 

 

Programma

12.00 uurOntvangst
13.00 uurStart vanaf hole 1 en 10
15.00 uurTussendoortje op de turn
17.30 uurBinnenkomst flights
19.00 uurPrijsuitreiking

Per wedstrijddag kan het programma enigszins afwijken. Hierover krijgen de deelnemers bericht.

2-10.jpg

Over de wedstrijd

The Race to España

The Race to España is een Greensome zomercompetitie, die bestaat uit vijf voorrondes en een finale. Je kunt zo vaak meedoen als je wilt en iedere keer punten verdienen voor het klassement.

Maximaal de beste 4 resultaten van de voorrondes tellen mee voor het klassement. Daarna plaatsen de beste 30 teams zich voor de finale waarin ook weer extra punten verdiend kunnen worden. De hoofdprijs (2x) is gratis deelname aan het eindtoernooi in Spanje en wordt gesponsord door Go4Golf Reizen. 

Wedstrijdreglement

spelregels.jpg

In het kort

  • De spelvorm is Greensome strokeplay, met een maximum van 5 boven par per hole;
  • Op basis van 3/4 van de gemiddelde handicap van de spelers krijgt het team een ‘personal par’;
  • Er zijn 5 voorrondes waarin punten voor het klassement kunnen worden verdiend;
  • De beste 30 teams na de 5e ronde kwalificeren zich voor de finale, waarin ook weer punten verdiend kunnen worden;
  • Er zijn twee hoofdprijzen, voor de winnaars van het eindklassement én de winnaars van de finalewedstrijd.
  • Bij elke wedstrijd zijn naast de punten voor het klassement ook leuke dagprijzen te winnen.
maak-kans-op-een-arrangement.jpg

win een arrangement voor 4 dagen

De twee hoofdprijzen worden beschikbaar gesteld door Go4Golf Reizen. Zowel de winnaars van het eindklassement als de winnaars van de finalewedstrijd winnen gratis deelname aan het eindtoernooi, dat in februari 2026 wordt gespeeld in Spanje.

De prijs bestaat uit een 4-daags arrangement voor twee personen, inclusief 3 nachten verblijf op basis van logies/ontbijt in een 2-pk en 4 greenfee’s. De vlucht is niet inbegrepen. Ook de niet-winnaars kunnen meedoen aan het eindtoernooi. Meer informatie over de exacte data en de invulling van het arrangement wordt later bekendgemaakt.

Ook lid worden van de leukste golfcommunity van Nederland?

Meld je gratis aan